preskoči na sadržaj

Osnovna škola Bol

Login
ŠKOLSKO ZVONO

Sat Početak sata Kraj sata
0. 7:15 8:00
1. 8:00 8:45
2. 8:50 9:35
3. 9:40 10:25
  Veliki odmor  
4. 10:45 11:30
5. 11:35 12:20
6. 12:25 13:10
7. 13:15 14:00
  Popodnevna smjena  
1. 14:00 14:45
2. 14:50 15:35
3. 15:40 16:25
  Veliki odmor  
4. 16:45 17:30
5. 17.35 18:20
6. 18:25 19:10
7. 19:15 20:00
INFORMACIJE

      

Tražilica
E-Dnevnik

Obljetnice i blagdani

              

         

 Dan kruha i jabuka 20. listopada

CINT SDŽ

Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 11. 2014.

Ukupno: 113435
Anketa
Kako vam se sviđa web www.skole.hr?




EKO ŠKOLA

VELIKI LOV NA BILJKE

Mi jedemo odgovorno

 

Obrazovanje

Vremenska prognoza

GEOGRAFIJA

 

 

 

 

 

 

1. razred:

1. Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke (IZBOR)

2. Grigor Vitez: A zašto ne bi...

3. Sunčana Škrinjarić: Plesna haljina žutog maslačka

4. Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu

5. Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica / Slikopriče

6. Svjetlan Junaković: Dome, slatki dome

7. Branko Ćopić: Ježeva kućica

 

2. razred:

1. Hans C. Andersen: Carevo novo ruho / Ružno pače / Tratinčica

2. Charles Perrault: Mačak u čizmama

3. Sunčana Škrinjarić: Plesna haljina žutog maslačka

4. Carlo Collodi: Pinochio

5. Karel Čapek: Poštarska bajka

6. Ratko Zvrko: Grga Čvarak

7. Božidar Prosenjak: Miš

8. Djelo po izboru učenika

 

3. razred:

1. Mato Lovrak: Vlak u snijegu

2. Ivana Brlić-Mažuranić: Šegrt Hlapić

3. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

4. Vladimir Nazor: Bijeli jelen

5. Dubravko Horvatić: Grički top / Kraljica Katarina Kosača

6. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P. / Drugi dnevnik Pauline P. / 

    Slavko Kolar: Jurnjava na motoru

7. Hugh Lofting: Pripovijest o doktoru Dolittleu

8. Ezop: Basne

 

4. razred:

1. Ivana Brlić-Mažuranić: Šuma Striborova

2. Gustav Krklec: Telegrafske basne

3. Ivan Brlić-Mažuranić: Regoč

4. Erich Kastner: Emil i detektivi

5. Zoran Pongrašić: Mama je kriva za sve

6. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

7. Nikola Pulić: Ključić oko vrata

8. J. M. Barrie: Petar Pan

 

5. razred:

1. Ivan Kušan: Koko u Parizu

2. Šaljive narodne priče

3. Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice

4. Milivoj Matošec: strah u Ulici lipa

5. Grigor Vitez: Pjesme

6. Miro Gavran: Kkao je tata osvojio mamu / Zaljubljen do ušiju

7. Pavao Pavličić: Trojica u Trnju

8. Aleksandar Puškin: Bajka o ribaru i ribici

9. Selma Lagerof: Legenda o Kristu 

 

6. razred:

1.  Ivana Brlić-Mažuranić: priče iz davnine

2. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik

3. August Šenoa: Povjestice

4. Mark Twain: Kraljević i prosjak

5. Vladimir Nazor: Veli Jože

6. Alfonse Daudet: Pisma iz mog mlina

7. Joža Horvat: Waitapu

8. Pajo Kanižaj: Tričave pjesme

9. Oscar Wilde: Sretni kraljević

 

7. razred:

1. Božidar Prosenjak: Divlji konj

2. Hrvoje Hitrec: Smogovci

3. Vladimir Nazor: Pripovijetke

4. Dobriša Cesarić: Pjesme

5. Damir Miloš: Bijeli klaun

6. Charles Dickens: Oliver Twist

7. Dinko Šimunović: Duga

8. Vjekoslav Majer: Dnevnik malog Perice

9. Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja

10. Nada Iveljić: Želiš li vijdjeti bijele labudove / Bijeli patuljak

 

8. razred:

1. Dinko Šimunović: Alkar

2. Slavko Kolar: Breza

3. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale

4. Ernest Hemingway: Starac i more

5. August Šenoa: Prosjak Luka

6. Dnevnik Anne Frank:

7. Maja Brajko-Livaković: Kad pobijedi ljubav

8. Ivan Goran Kovačić: Pripovijetke

9. Antoine de Saint Exupery: Mali princ

10. Richard Bach: Galeb Jonathan Livingston

11. Siniša Glavašević: Priče iz Vukovara

     

 

preskoči na navigaciju